HAKKIMIZDA

1984 yılında kurulan Deyim Çerçeve , özellikle sanatsal çerçeve profili üretiminde ülkemizin öncü kuruluşudur.

Deyim, sentetik çerçeve profili üretiminin yanında dünyaca kaliteleri bilinen en büyük beş Avrupa ahşap çerçeve fabrikasının uzun yıllardır tek satıcılığını başarıyla yapmaktadır.Tahta çerçevelerin tamamına yakını ayus ağacından üretilmiş olup, kurtlanma, böceklenme vs. karşı üretici firmalar tarafından özenle ilaçlanmakta ve ülkemize bu ürünlerin girişleri sırasında belgeyle tescillenmektedir.

Deyim 2014 yılından itibaren değerli içmimar ve otel satın almalardan gelen istek üzerine konutların, otellerin, plazalarin, müzelerin, sarayların ihtiyaçlarını karşılamak üzere;
Dijital duvar kağıdına, kanvasa, plexiye, kağıda, cama baskı hizmeti vermeye başlamıştır.

Ayrica önemli projelerin ihtiyacı olan, antik cam ve ayna tedariği konusundada İtalya'dan istendiğinde ithalat yapmaktadir.

Deyim A.Ş., çerçeve imalatı ve ithalatı dışında çerçeveleme sanatında ihtiyaç duyulan; paspartu karton çeşitlerini (düz ve kadife kaplı), davetiye kartonlarını İngilterenin dünya markası Slater Harrison kalitesiyle, zengin poster ve röprodüksiyon çeşitlerini askı aparat ve aksesuarlarının tümünde yalnızca İtalyan kalitesiyle, çerçeve köşe çakma makinasında İtalyanın en eski markalarından Gielle markasıyla, paspartu kesme makinasının öncüsü İngiliz Keencut tecrübesiyle, çerçeve kesme makinalarında (giyotin) asırlık geçmişiyle Danimarkanın "Danlist" markasıyla siz değerli müşterilerine kaliteli, dürüst, servis ve hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Deyim Çerçeve, ayrıca resim arkalığı, tual bezi, arka kaplama bezi, cam kesme bıçakları, çalışma halısı, krem rötuş, strec filmi, çift taraflı bant, çelik tel, tual pensesi ve özel müze mat camı tedariğinde ülkemizin öncü kuruluşu olmasını, siz sanatseverlerin her zaman kaliteden yana tercih kullanmasına borçludur.

Deyim beş yıldır, müşterilerimizden gelen yoğun isteklere kayıtsız kalmayarak mobilya ve dekorasyon profillerinin uzun yıllardır dünyadaki öncü firmalarıyla işbirliği yaparak tek satıcı ünvanıyla ülkemize getiren ilk firma olma özelliğinide taşımaktadır.

Deyim A.Ş., hazır çerçeveler konusunda da geniş bir çeşit yelpazesine sahiptir. Oval ps. ayna çeşitlerimizin yanısıra, sizin vereceğiniz özel ölçülerde ahşap çerçeveli ayna üretimimizde mevcut olup arzu edildiğinde gümüş ve altın varaklı aynalarda imal edilmektedir.

Deyim, uzun yıllar ülkemizdeki sanatçılara destek olmak adına, satışlarından ödün verip yalnızca yerli sanatçıların yağlıboya, suluboya, akrilik çalışmalarını siz sanatseverlere sunmuş ve geçtiğimiz yıllarda gelen talepler doğrultusunda genç, yetenekli, istikbal vaad eden sanatçılarımıza fırsat yaratabilmek adına Maslak Spring Giz Plaza'da bulunan Deyim Sanat Galerisini hayata geçirerek ülke sanatına katkıda bulunmanın sevincini yaşamaktadır.

Sanatseverleri, genç sanatçılarımıza destek olmak adına Maslak'ın en modern sanat galerisine bekliyoruz. Deyim 1984’ten beri her zaman sanatın ve sanatçının yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Kuruluşumuzun 32. yılını kutladığımız bu günlerde tüm müşteri ve dostlarımıza verdikleri destekten dolayı sonsuz teşekkürü borç biliriz.


deyim çerçeve

deyim sanat galerisi
İstatistiksel: Online: 12 Ziyaretçi • Bugün: 92 Ziyaretçi • Toplam: 604761 Ziyaretçi
shadow